Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Ember Tibor (L Tóth Lajos, Tamássy Péter)
Bőcs KSC: Molnár T. - Simon, Zoufal, Molnár Zs., Vass - Sipos, Szakszon, Irhás (Török, 82.), Nagy G. (Ondó, 63., Zsarnai, 75.) - Sándor, Kulcsár. Vezetőedző: Tóth László.
Salgótarján: Mezei - Almási, Morva, Jeney, Botos - Varga, Galvács, Csatlós Cs., Lakatos - Csépe, Csatlós T. Vezetőedző: Simon Attila II..
Bőcs KSCSalgótarján
  Gól: Sándor (42., 59.)Csatlós Cs.(30.), Lakatos (65.)
  Jók: senkiLakatos, Csatlós T., Csatlós Cs., Almási
30.percJobb oldali szabadrúgás után a kapu elé lőtt labdát Csatlós Cs. félfordulatból 13 méterről a kapu jobb oldalába lőtte, 0-1.gól
42.percSzabadrúgást kapott a hazai csapat a kaputól 20 méterre: a letett labdát Sándor a kapu jobb alsó sarkába lőtte, 1-1.gól
59.percSipos futott el a jobb oldalon beadását az érkező Kulcsár még elvétette, de Sándor nem aki két lépésről a hálóba sodorta a labdát, 2-1.gól
65.percJobb oldali vendégszöglet után a védők nem tudtak felszabadítania a kapu elé visszalőtt labdát Lakatos 10 méterről bólintotta a hálóba, 2-2.gól

Tóth László: - Amelyik mérkőzésen nem érdemeltünk győzelmet azt az én edzősködésen idején nem is nyertük meg. Ez ma pont egy ilyen meccs volt.

Simon Attila II.: - Úgy érzem jogosan vittük el az egy pontot, mert hazai pályán sem nőtt fölénk ellenfelünk, ráadásul több helyzetet dolgoztunk ki.