Játékvezető: Pánczél Krisztián (Mészáros István, Makk László)
Vecsés: Elbert - Ács, Hungler, Chiller, Herczku - Búzás, Pisont, Czipper (Töreki, 70.), Menyhárt - Szabó (Moll, 88.), Fekete (Kádár, 46.). Vezetőedző: Csábi József.
Bőcs KSC: Balázs - Molnár Zs., Simon, Zoufal, Vass - Sipos, Szakszon, Irhás, Sándor - Kulcsár (Kovács T., 68., Nagy, 78.), Gaál. Vezetőedző: Tóth László.
VecsésBőcs KSC
  Gól: Szabó (70., 88.), Hungler (74.), Töreki (80.)Sándor (35.), Gaál (67.)
  Jók: Szabó, Menyhárt, Ács, TörekiSzakszon, Sándor, Molnár, Gaál
35.percJobb oldali 25 méteres szabadrúgást követően a labda a hosszú oldalon szabadon találta Sándort, aki egy csel után 14 méterről a bal felső sarokba csavarta a labdát, 0-1.gól
67.percSzakszon indításával Gaál lépett ki és a kiinduló kapus mellett 10 méterről a kapuba lőtt, 0-2.gól
70.percJobb oldali beadás után a labda az ötösön megállt a sárban, amit Szabó ,,megtalált\'\' és közelről nem hibázott, 1-2.gól
74.percA vendégvédelem zavarát Hungler használta ki amikor az elépattanó labdát 14 méterről csavarta a bal sarokba, 2-2.gól
80.percVendégszöglet után kontrázott a hazai csapat a labda bal oldalon Töreki elé került, aki futtából 16 méterről nagy gólt lőtt a léc alá, 3-2.gól
88.percEgy előrevágott labdára Szabó rajtolt, majd védője szorításában 15 méterről a kapu közepébe lőtt, 4-2.gól

Csábi József: - Úgy gondolom, hogy a körülményekhez képest NB I-es szinvonalú mérkőzésen egy jó csapatot sikerült legyőznünk. Talán ez a vendégcsapat játszotta a legkulturáltabb futballt ezidáig. Egy góllal biztosan jobbak voltunk, de ,,meghúzták" az oroszlán bajuszát.

Tóth László: - A történelem folyamán egy embernek már sikerült ,,a halottat feltámasztani", ezzel beírta nevét a történelembe. Ránk nem hiszem, hogy valaki is fog emlékezni ezután a bravúr után. A Vecsés küzdőszelleméhez külön gratulálok.