Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Telek Ákos (L Tóth Lajos, Szabó Zoltán)
Bőcs KSC: Molnár T. - Vass, Zoufal, Szakszon, Molnár Zs. - Sipos (Zsarnai, 70.), Irhás, Fink (Nagy, 46.), Sándor - Kulcsár, Gaál (Ondó, 62.). Vezetőedző: Tóth László.
Kiskunhalas: Jeszenszky - Schwak, Várkonyi, Cseri (Nagy A., 26.), Balázs - Balogh, Mészáros, Szigeti, Tráder - Lukács (Maghiar, 67.), Brandhuber (Font, 67.). Vezetőedző: Schróth Lajos.
Bőcs KSCKiskunhalas
  Gól: Sándor (25., 11-ből, 66., 11-ből), Zoufal (48., 65.), Kulcsár (58., 70.), Zsarnai (80.)Várkonyi (36.), Nagy A. (55.)
  Jók: Szakszon, Zoufal, Sándor, Kulcsár, Irhássenki
25.percMolnár Zs.-t buktatták a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Sándor értékesítette, 1-0.gól
36.percA hazai tizenhatos előtt a védőkről kipattanó labdát Várkonyi 20 méterről nagy erővel lőtte a bal felső sarokba, 1-1.gól
48.percBal oldali beadás után Zoufal 7 méterről fejelt a bal alsó sarokba, 2-1.gól
55.percBal oldali szögletrúgás után a kapu elé lőtt labdát Nagy A. 6 méterről bólintotta a kapuba, 2-2.gól
58.percSipos jobb oldali beadását Kulcsár 10 méterről lőtte a hálóba, 3-2.gól
65.percHazai szabadrúgás után a védőkről lepattanó labdát Zoufal 8 méterről helyezte a kapuba, 4-2.gól
66.percOndó lépett ki a védők közül majd a védők buktatták: a megítélt tizenegyest Sándor értékesítette, 5-2.gól
70.percVass indult meg a jobb oldalon beadását Kulcsár 12 méterről lőtte a kapuba, 6-2.gól
80.percMintaszerű hazai támadás után Kulcsár hozta helyzetbe Zsarnait, aki 4 méterről nem hibázott, 7-2.gól

Tóth László: - Közönségbosszantó első félidőt követően parádés másodikat produkáltunk.

Schróth Lajos: - 3-2-nél öt perc alatt eldőlt a mérkőzés. Tálcán kínáltuk a kontrajáték lehetőségét.