Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 500 néző.
Játékvezető: Vida János (Takács Attila, dr. Kulcsár Judit)
Bőcs KSC: Balázs - Zoufal (Zsarnai, 60.), Simon (Ondó, 60.), Vass, Molnár - Sipos L. (Sándor Zs., 53.), Kulcsár, Lippai, Gaál - Szakszon, Irhás. Vezetőedző: Tóth László.
ESMTK: Gerstewbrein - Sipos Sz. (Udvarev, 46.), Túri, Nagy, Szigeti, Kovács (Besenyei, 46.), Czakó, Péter, Takács, Fehér (Rajz, 63.), Farkas. Vezetőedző: Pál József.
Bőcs KSCESMTK
  Gól: Kulcsár (16.), Irhás (21.), Lippai (28., 34.), Molnár Zs. (58.), Nagy P. (33., öngól), Turi (70., öngól), Gaál (74.), Ondó (76.), Sándor Zs. (85.)
  Piros lap: Czakó (40.), Szigeti (42.)
  Jók: az egész csapatsenki
16.percSzakszon indítását Kulcsár 14 méterről a kapu közepébe lőtte, 1-0.gól
21.percBaloldali szöglet után Irhás a védőkről lepattanó labdát a jobb alsó sarokba helyezte, 2-0.gól
28.percKulcsár szerzett labdát a 16-os előtt, egy csel után középre gurított, Lippai pedig a kapuba lőtt, 3-0.gól
33.percSipos L. ugrott ki a jobb oldalon, középre lőtt labdájába Nagy P. nyúlt bele, ami a rövid sarokban kötött ki, öngól, 4-0.gól
34.percA jobb oldalról, a kaputól 22 méterre járó szabadrúgást Lippai a bal felső sarokba csavarta, 5-0.gól
40.percCzakó második sárga lapja után a pirosat is megkapta.piros lap
42.percSzigeti megsértette a játékvezetőt, aki ezért kiállította.piros lap
58.percGaál buktatása után, Molnár Zs. értékesítette a megítélt 11-est, 6-0.gól
70.percSzakszon ment el a jobboldalon, a középre lőtt labdáját Turi a saját kapujába helyezte - öngól 7-0.gól
74.percKulcsár cselei után Gaál elé került a játékszer, aki 10 méterről lőtt a kapuba, 8-0.gól
76.percOndó lépett ki a védők közül és 12 méterről a bal felső sarokba lőtt, 9-0.gól
85.percSándor Zs. kapott egy pontos labdát, egy lövőcsellel leültette a kapust, majd a hálóba emelt, 10-0.gól

Tóth László: - Csapatunk szeretett volna örömet okozni a tűzijátékra és a mérkőzésre kilátogató szurkolóinknak, és ez várakozáson felül sikerült.

Pál József: - Úgy érzem az első két gólnál szabálytalanságok történtek, de ez mit sem von le a hazai csapat érdemeiből, akik nagyszerűen játszottak.