Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Gyula: Steigerwald – Papp (Lakatos, 84.), Semjéni, Hóbel, Tamási – Gajdács, Dobray (Borúzs, 80.), Géczi, Tóth A. (Zöld, 69.) – Socaciu, Lázok. Vezetőedző: Szabó Attila.
Bőcs KSC: Szerencsi – Farkas J., Simon, Sivák, Takács V. – Vass, Szakszon, Nagy (Vodila, 70.), Sipos – Kulcsár (Kundrák, 85.), Simkó. Vezetőedző: Kulcsár Sándor.
GyulaBőcs KSC
  Gól: Dobray (57., 78. mindkettő 11-ből), Tamási (70.), Lakatos (87.)
  Piros lap: Simon (57.), Sivák (57.), Farkas J. (79.)
  Jók: az egész csapatsenki
57.percA leshatárról kilépő Tóth A. elvitte a labdát a kifutó Szerencsi mellett, de az érkező Simon a tizenhatoson kívül lerántotta. A játékvezető büntetőt ítélt, melyet Dobray a jobb alsó sarokba lőtt, 1-0.gól
57.percSimon utolsó emberként szabálytalankodott Tóth A.-val, amiért a játékvezető kiállította, a jogtalan büntetőt reklamáló Sivákot, második sárga után szintén leküldték a pályáról.piros lap
70.percA lesre játszó vendégvédők között Tamási kilépett, és tizennégy méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 2-0.gól
78.percTakács Viktor szabálytalankodott a tizenhatoson belül. A büntetőt Dobray a jobb alsó sarokba küldte, 3-0.gól
79.percA gól után szabálytalankodó Farkas János is idő előtt mehetett zuhanyozni.piros lap
87.percA kapu előtt keresztbe lőtt labdát Lakatos a hosszú saroknál érkezve nyolc méterről rúgta a kapuba, 4-0.gól

Szabó Attila: - Örülök, hogy a sok sikertelen mérkőzés után a héten sikerült a fejekben rendet tenni. Úgy érzem, hogy ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

Kulcsár Sándor: - Tizennégy ember ellen képtelenség futballozni.