Orosháza: Such – Ferenczi, Molnár R., Szabó, Kiss – Dobi, Belvon, Pozsár (Csiszár, 90.), Szrenka – Jakab (Lovas, 65.), Hadár (Baranyai, 76.). Vezetőedző: Fodor Sándor.
Bőcs KSC: Balázs – Sipos, Takács V., Kovács, Vass – Szakszon, Nagy, Török (Szabó, 85.), Vodila – Gaál (Zsarnai, 85.), Ondó. Vezetőedző: Kulcsár Sándor.
OrosházaBőcs KSC
  Gól: Dobi (53.), Jakab (62.)
  Jók: Belvon, Szabó, Pozsár, KissSipos, Takács, Kovács
53.percAz Orosháza a jobb oldalról, 18 méterről végezhetett el szabadrúgást. A középre tartó lövés kipattant Balázsról, de Dobi eszmélt leghamarabb, és két lépésről a léc alá bombázott, 1-0.gól
62.percKözépen húzogattak a hazaiak, majd Jakab a legjobbkor vette észre a jobb oldalon felfutó Belvont. A középpályás nem vacakolt, futtából, 14 méterről a hosszú alsó sarokba durrantott, 2-0.gól

Fodor Sándor: - Nagyon nagy energiát fektettünk a győzelembe, ami ezúttal jó játékkal is párosult.

Kulcsár Sándor: - A csapat ebben az összetételben elfogadható teljesítményt nyújtott.