Játékvezető: Strehó Sándor
Kazincbarcika: Nagy G. – Hanász, Bányai, Kovács Roland, Harnócz – Kovács Richárd, Engi, Sebők (Boczki, 86.), Kerekes – Deák (Orosz, 77.), Kovács I. P. (Kovács II. P., 78.) Vezetőedző: Koleszár György.
Bőcs KSC: Szerencsi – Simon (Irhás, 55.), Farkas J., Takács – Sipos, Szakszon, Vass, Gaál (Ondó, 65.), Kulcsár (Zsarnai, 75.), Török, Vodila. Vezetőedző: Kulcsár Sándor.
KazincbarcikaBőcs KSC
  Gól: Kovács I. P. (8., 44.), Harnócz (52.), Orosz (86.), Boczki (89.)Kulcsár S. (41.)
  Jók: Bányai, Deák, Engi, Kovács I. P.Farkas, Sipos, Szakszon
8.percDeák ívelte át a labdát a védőkön a bal összekötő helyén, és a jókor érkező Kovács I. P. egyedül kilépve, tíz méterről helyezett a bal alsó sarokba, 1-0.gól
41.percEgy védelmi megingást Kulcsár használt ki, aki a jobb összekötő helyéről, tizenhat méterről lőtt a kapu bal felső sarkába, 1-1.gól
44.percDeák egy érintőzött a kaputól tíz méterre, és a perdítését Kovács I. P. bombázta a kapu közepébe, 2-1.gól
52.percDeák jobb oldali szögletét Harnócz nyolc méterről élesen fejelte a rövid felső sarokba, 3-1.gól
86.percOrosz egyéni akció végén, tíz méterről talált a kapu jobb alsó sarkába, 4-1.gól
89.percSzép hazai kombináció után, Boczki tizenhat méterről lőtt a hosszú alsó sarokba, 5-1.gól

Koleszár György: - Megérdemelten nyertünk, de legalább öt gól bennünk maradt.

Kulcsár Sándor: - Remélem, most nem volt gondja a hazaiaknak a játékvezetéssel.