Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Bőcs KSC: Szerencsi – Simon, Takács, Farkas J., Sipos – Vass, Szakszon (Irhás, 85.), Kulcsár, Vodila – Gaál (Ondó, 75.), Török (Nagy, 46.). Vezetőedző: Kulcsár Sándor.
Ózdi FC: Uhrin – Bócz, Tóth Zs, Tóth K. – Penti, Kádár, Ács, Füleki (Oltyán, 85.), Kun – Simkó (Szakács, 90.), Konyha (Váradi, 89.). Vezetőedző: Fitos József.
Bőcs KSCÓzdi FC
  Gól: Ondó (84.)Kádár (1.), Kun (30., 11-ből), Oltyán (93.)
  Jók: senkiUhrin, Bócz, Kun
1.percJobb oldali vendégtámadás után, a labda a bal oldalon felfutó, teljesen üresen hagyott Kádár elé került, aki 15 méterről a rövid alsó sarokba lőtt, 0-1.gól
30.percFarkas szabálytalankodott a tizenhatoson belül Simkóval szemben. A megítélt büntetőt Kun a kapu jobb oldalába lőtte, 0-2.gól
84.percKözépen vezetett támadást a hazai csapat. A tizenhatos vonalán, szemben a kapuval, több játékos, köztük az ózdi kapus, Uhrin is ütközött. A szabad labdára Ondó érkezett, és hat méterről az üres kapuba lőtt, 1-2.gól
93.percA kitámadó hazai csapat ügyetlenkedését Oltyán használta ki, és tíz méterről a kapu bal sarkába helyezett, 1-3.gól

Kulcsár Sándor: - Hasonló koreográfia szerint zajlott a mérkőzés, mint az utóbbi hetekben. Lehetőségeink megvoltak, de sajnos ezekkel nem tudtunk élni, így törvényszerű volt a vereség.

Fitos József: - Szervezetten és jól játszottunk, de saját magunk butasága miatt az utolsó tizenöt perc izgalmasan alakult. Külön szeretném megköszönni szurkolóink NB I-es szintű biztatását. Igaz nem tartozik ide, de gratulálok a bőcsi utánpótláshoz, azt gondolom: jó úton járnak.