Játékvezető: Strehó Sándor
Ózdi FC: Uhrin – Wettorázzi, Ács, Sivák – Penti, Kun, Buza (Füleki, 23.), Tóth K. (Kádár, 46.), Géczi (Tóth Zs., 46.) – Konyha, Oltyán. Vezetőedző: Fitos József.
Bőcs KSC: Balázs – Kovács T., Takács, Farkas J., Simon – Sipos, Szakszon, Vass, Kulcsár – Gaál (Vodila, 46.), Nagy G. Vezetőedző: Kulcsár Sándor.
Ózdi FCBőcs KSC
  Gól: Tóth K. (9.), Kun (45., 75., mindkettő 11-ből), Füleki (62.)Sipos (35., 54.), Kulcsár S. (79., 11-ből)
  Jók: Penti, KunSipos, Vodila
9.percA bőcsi térfél közepén Tóth Krisztián gondolt egyet, és elindult a kapu felé. Mivel a vendégvédők csak ímmel-ámmal léptek oda az ózdi középpályásra, Tóth Krisztián bevezette a labdát a tizenhatoson belülre, és a kimozduló Balázs alatt a jobb alsó sarokba gurított, 1-0.gól
35.percEgy céltalanul előrevágott bőcsi indításnál Ács Péter lyukat rúgott, az üresen maradt Sipos kilépett az ajándékkal, elhúzta a labdát Uhrin mellett, és tíz méterről az üres kapuba továbbított, 1-1.gól
45.percA szélvészgyorsan cikázó Pentinek a tizenhatoson belül Farkas rúgott oda. A jogosan megítélt tizenegyest Kun a balra vetődő Balázs mellett a jobb alsó sarokba helyezett, 2-1.gól
54.percVodila húzta meg az ózdi térfél bal oldalán, pontosan adott középre, Sipos pedig a kimozduló Uhrint megelőzve perdített tíz méterről az ózdi kapuba, 2-2.gól
62.percKun jobb oldali, huszonöt méterről beível szabadrúgása Fülekit találta meg. A csatár senkitől sem zavartatva bólinthatott a tizenegyes pontról a kapu bal oldalába, 3-2.gól
75.percKonyha térült-fordult a bőcsi büntetőterületen belül, mígnem a vendégek odapakoltak neki. Strehó ezúttal is határozottan mutatott a büntetőpontra, Kun pedig ismét nem hibázott: a labdát a jobb alsó sarokba küldte, 4-2.gól
79.percWettorázzi és Vodila párharcát a bőcsi játékos nyerte meg, aki bevezette a labdát a tizenhatoson belülre, ahol Uhrin elhúzta a lábát. A jogos tizenegyest Kulcsár nagy magabiztossággal gurította a bal alsóba, 4-3.gól

Fitos József: - Gólgazdag meccset játszottunk a bőcsiekkel. A végén magunknak tettük nehézzé a találkozót. Köszönjük szurkolóink egész szezonban nyújtott biztatását, nélkülük nem ment volna.

Kulcsár Sándor: - Változatos, szórakoztató volt a két borsodi gárda összecsapása. Sajnálom, hogy nem sikerült pontot szereznünk. A Bőcsnek bárhogy is alakul a sorsa, a későbbiekben Strehó játékvezetőt mindig le fogjuk vetetni, ha a mi meccsünkre küldik.