Játékvezető: Urbán Eszter (Kelemen Attila, Bozó Zoltán)
Mezőkövesd: Szántai (Ficsór, 82.) – Robson, Vámosi, Elek, Éles – Hegedüs, Lakatos, Sivák (Toplenszki, 81.), Bogdány – Jeremiás, Husanik (Szabó V., 71.). Vezetőedző: Huszák Géza.
Bőcs KSC: Trepák (Giák, 43.) – Ur, Sipos, Molnár Zs., Tóth K. – Emmanuel (Ternyik, 70.), Konate, Nyircsák, Manulucci – Zsarnai (Urbancsik, 61.), Urbin. Vezetőedző: Tóth László.
MezőkövesdBőcs KSC
  Gól: Robson, Bogdány (2), HegedűsSipos
  Sárga lap: Manulucci
  Jók: az egész csapatTóth K., Molnár
7.percSzabadrúgást végzett el a Bőcs a pálya közepén 40 méterre a hazai kaputól: a középre ívelt labdát Sipos a kifutó kapus felett a hálóba csúsztatta, 0-1.gól
23.percSivák szerzett labdát a bőcsi kaputól 20 méterre majd két csel után Robson elé játszott aki 15 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 1-1.gól
26.percBogdány kapott labdát 22 méterre a kaputól, lefordult a védőjéről és a kapu bal oldalába lőtt, 2-1.gól
41.percVámosi indította a jobb oldalon Bogdányt aki keresztbe vezette a labdát a tizenhatos vonala előtt majd ballal a kapu bal oldalába helyezett, 3-1.gól
58.percJeremiás bal oldali szöglete után Vámosi fejelt a labdába amit Elek is továbbcsúsztatott végül Hegedüs közelről a kapu jobb felső sarokba bólintott, 4-1.gól

Huszák Géza: - Fantasztikus eredmény amit elérünk, gratulálok mindenkinek, aki ebben bármilyen módon részt vett és segített!

Tóth László: - Elsősorban gratulálok a hazaiak egész éves teljesítményéhez, főként az ezüstérem megszerzéséhez. A mondás igazzá vált, hogy a tabella nem hazudik, mind az első három helyezett sorrendje reális a valóságot tükrözi, viszont sajnos a mi helyezésünk is.